Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.

Вугілля для кальяну

13
Сортувати за:
Фильтры

Кожен процес приготування кальяну починається з того, що потрібно розжарити вугілля. При цьому, не всі розуміють, яку саме його вид найкраще використовувати. Варто зазначити, що від якості такого, на перший погляд простого продукту залежить смак і аромат диму, а так само тривалість самого курильного процесу. Важливо, щоб вугілля швидко нагрівався і добре прогрівав сам тютюн.

Отже, вугілля буває наступних видів:

  • деревне - його виробляють з кори дерев певної породи. Він відрізняється тим, що швидко прогрівається, але так само швидко тліє;
  • кокосовий - його роблять з шкаралупи того самого унікального горіха кокоса. Це самий часто використовуваний продукт, який повністю натуральний, швидко прогрівається, довго тліє, не виділяє жодного стороннього запаху і залишає мало попелу;
  • швидкозаймистий - він просочений спеціальним хімічним засобом, що дозволяє розжарити вугілля неймовірно швидко. Такий варіант вугілля підійде лише для тих випадків, коли дійсно є необхідність швидко розпалити вугілля;
  • вугілля з шкаралупи волоського горіха - це вид вугілля досить новий і знайти його не так легко. Воно так само натуральне, але за якістю і характеристикам трохи поступається кокосовому вугіллю.

Як би там не було, але якщо Ви хочете отримати смачний, чистий дим, тоді використовуйте по максимуму натуральні компоненти, включаючи і вугілля.

Які є основні види вугілля для кальяну?
Вугілля для кальяну буває натуральним та хімічним. У свою чергу, натуральне вугілля підрозділяється на кокосове і деревне.
У чому особливості кожного виду вугілля?
Натуральне вугілля не виділяє запаху і повністю безпечне. Особливо кокосове вугілля довше тліє і залишає мало попелу, а швидкозаймисте вугілля, незважаючи на натуральну основу, просочується хімічним засобом.
У чому відмінність цін на вугілля для кальяну?
Ціна на вугілля для кальяну залежить від його типу та країни походження. Але в будь-якому випадку, вона цілком доступна, який би тип вугілля Ви не вибрали.

Купити вугілля з доставкою по всій Україні, в тому числі: Тараща, Ірпінь, Тетіїв, Сквира, Узин, Яготин, Фастів, Богуслав, Кагарлик, Миронівка, Ржищів, Переяслав, Бориспіль, Українка, Березань, Вишневе, Славутич, Обухів, Боярка, Буча, Біла Церква, Вишгород, Бровари, Васильків