Фильтры
Категорія -
  • Аксесуари3
    • Чаші3
      • Глиняні чаші3
Ціна+
Від
Догрн.

Виробник RS Bowls

3
Сортувати за:
Фильтры

RS Bowls - компанія, яка з'явилася на кальянному ринку ще до 2015 року. Це український бренд, який займається виробництвом кальянних чаш, таких різних, стильних і дуже оригінальних. Продукція RS Bowls стає частим вибором професійних кальянщиків, що вже говорить багато про що. Сам асортимент чилімів, пропонованих RS Bowls настільки великий, що часом важко визначитися, яка саме чаша найбільше подобається, але в будь-якому випадку таким вибором ви не розчаруєтеся.

Класичні чашіКласична чаша від RS Bowls може мати різний дизайн і параметри. Її матеріал - натуральна глина, яку можуть, як покрити глазур'ю, так і ні. Вибираючи такий чилім, кожен відштовхується від власних уподобань та бажань, але в будь-якому випадку він отримує якісну і стильну чашу.
Чаші ФанелТакі чиліми стають частим вибором курців. З ними легко працювати, їх легко забивати, використовуючи при цьому різний вид тютюну. Матеріалом чаш Фанел від RS Bowls буде та сама глина, яку можуть в деяких моделях покрити глазур'ю. Самі чаші дуже стильні і оригінальні в оформленні, а деякі їх моделі просто дизайнерська робота.
🏆 Яка чаша RS Bowls найпопулярніша?
Безумовно, всі чаші варті уваги, але RS Bowls PLD (Plate Diamond) і RS Bowls BS (Brazilian Style) одні з найяскравіших чилімів.
💥 За що чаші RS Bowls так подобаються курцям?
Дизайн, якість і ціна чаш RS Bowls - це вагомий аргумент, щоб купити чилім цього виробника.
💰 Чому ціна на чаші RS Bowls така низька?
Незважаючи на всі характеристики чаш RS Bowls їх матеріал - глина, яка не є таким дорогим матеріалом сама по собі, що і позначається на ціні чиліма.

Купити RS Bowls з доставкою по всій Україні, зокрема: Бориспіль, Березань, Миронівка, Ірпінь, Славутич, Тетіїв, Узин, Фастів, Кагарлик, Переяслав, Васильків, Богуслав, Яготин, Українка, Бровари, Вишневе, Боярка, Обухів, Вишгород, Ржищів, Буча, Тараща, Сквира, Біла Церква