Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.

Ковпаки для кальяну

6
Сортувати за:
Фильтры

Ковпак - це відносно новий аксесуар, застосування якого на своїй практиці випробували далеко не всі. Його призначення в тому, щоб захищати вугілля від вітру, коли кальян використовується на відкритому просторі. Але крім цього, ковпак сприяє швидкому прогріванню чаші з тютюном і її якомога довше утримувати тепло в своїх стінах. Таким чином, за допомогою ковпака можна продовжити свій сеанс куріння. Проводять ковпаки з міцного жаростійкого металу. Їх конструкція передбачає ручку, для зручної роботи з девайсом. Багато виробників пропонують свої варіанти цих виробів, вибрати які можна слідуючи своїм перевагам.

Якими бувають ковпаки для кальяну?
Усі ковпаки для кальяну мають схожу конструкцію, яка передбачає купол і ручку для їх переміщення. При цьому їх дизайн і матеріал визначається виробником.
Який ковпак найкраще вибрати?
Вибираючи ковпак кожен повинен враховувати свої побажання щодо дизайну. Але головне, щоб сам аксесуар був міцним, а його ручка не нагрівалася.
Чи можна замовити в All-Hookah ковпак з доставкою?
Будь-який товар, запропонований All-Hookah, ковпак в тому числі, можна замовити з доставкою. Для цього необхідно вказати реквізити отримувача та адресу доставки при оформленні замовлення.

Купити ковпаки з доставкою по всій Україні, в тому числі: Узин, Тетіїв, Васильків, Ірпінь, Біла Церква, Яготин, Березань, Переяслав, Ржищів, Бориспіль, Славутич, Сквира, Тараща, Буча, Богуслав, Обухів, Вишгород, Кагарлик, Боярка, Бровари, Фастів, Миронівка, Вишневе, Українка