Фильтры
Категорія -
  • Колби для кальяну класичні19
  • Колби для кальяну на системі CLICK5
  • Колби для кальяну з різьбленням5
  • Універсальні колби для кальянів (без різьблення і CLICK)5
Ціна+
Від
Догрн.

Колби для кальяну

34
Фильтры

Колба для кальяну виступає свого роду фундаментом для всього приладу, так як саме на неї йде вся навантаження. Виходячи з цього, дуже важливо, щоб дно колби було широким і добре стикалося з поверхнею. До того ж, та рідина, якою наповнюється цей резервуар, грає роль фільтра, здатного очистити дим. Виглядати колба може дуже і дуже по-різному, що дозволить підібрати той резервуар, який найкраще впишеться в загальний інтер'єр приміщення.

Самі колби підрозділяються на види щодо свого типу з'єднання. Дотримуючись чому, вони бувають на: різьбі, на системі Click, універсальні та ущільнювач. Яку колбу Ви б не вибрали, враховуйте цей показник, порівнюючи його з типом з'єднання шахти. Так само багато колби, незалежно від типу з'єднання мають виїмку для підсвічування, використовуючи яку можна не тільки видозмінити сам резервуар, а й надати вечора більш романтичною і святкової атмосфери.

Види колб щодо їх матеріалу:

  • скляні - найпопулярніші і затребувані колби, так як мають доступну вартість і дуже привабливий зовнішній вигляд;
  • кришталеві - то ж скло, тільки вартість таких колб набагато вище;
  • металеві та пластикові - зустріти такі резервуари на сьогоднішній день досить важко, вони поступаються двом попереднім видам, хоч і коштують дешевше.
У чому переваги покупки колби в All-Hookah?
Вибираючи колбу на сайті All-Hookah, Ви маєте можливість придбати дійсно якісний і красивий резервуар для кальяну. У нас представлений широкий асортимент колб, що мають різні типи кріплення.
Які колби пропонує споживачеві All-Hookah?
В Алл-Хука Ви зможете придбати будь-яку колбу, з огляду на потрібний її тип кріплення. І це може бути колба Click, колба з нарізним методом кріплення, класична і універсальна. У будь-якому випадку вибрати буде з чого.
Які ціни на колби можна побачити в Алл-Хука?
Алл-Хука крім свого асортименту радує кожного покупця ще й приємними цінами на представлений товар, колби в тому числі. Наприклад, щоб купити колбу Вам знадобиться менше ніж 500 грн.

Купити колби з доставкою по всій Україні, в тому числі: Ржищів, Біла Церква, Фастів, Українка, Переяслав, Узин, Обухів, Бориспіль, Яготин, Березань, Бровари, Боярка, Сквира, Тетіїв, Тараща, Васильків, Богуслав, Вишгород, Миронівка, Буча, Ірпінь, Кагарлик, Славутич, Вишневе