Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.

Калауд Лотус для кальяну

7
Сортувати за:
Фильтры

Калауд - це такий пристрій, за допомогою якого можна повністю забути про фользі і всім, що з нею пов'язано. Саме в Калауди поміщають розпечене вугілля і на відміну від фольги, так би мовити, забувають про нього, насолоджуючись самим процесом куріння. Постійно заглядати в нього немає необхідності, а якщо потрібно дати вугіллю можливість трохи охолонути, можна просто відкрити кришку. Крім кришки конструкція такого виробу передбачає наявність зручної ручки, яка не гріється. Сам дизайн аксесуара може бути дуже різним, що дає курцям право вибору найбільш підходящого калауда під загальний стиль кальяну.

Які калауди є на ринку кальянів?
Всі калауди за своєю конструкцією дуже схожі. Єдині їх відмінності це дизайн і матеріал. Але в будь-якому випадку, матеріал повинен бути міцним і стійким до високих температур.
Який калауд краще купити?
При виборі калауда враховуйте і дизайн, і матеріали - метал повинен бути жаростійким, а ручка калауда не повинна нагріватися для його вільного переміщення.
Які калауди пропонує покупцям наш магазин кальянів?
Кожного відвідувача радує той факт, що в All-Hookah є гідний вибір калаудів. Це говорить про те, що і Ви зможете вибрати собі відповідний девайс.

Купити калауд з доставкою по всій Україні, в тому числі: Обухів, Ржищів, Біла Церква, Узин, Богуслав, Бровари, Вишгород, Бориспіль, Буча, Фастів, Вишневе, Славутич, Березань, Боярка, Сквира, Миронівка, Тетіїв, Тараща, Васильків, Переяслав, Яготин, Ірпінь, Кагарлик, Українка