Як розкурювати кальян

гарна дівчина палить кальян1616181763

Купивши сам кальян з усіма його складовими, включаючи вугілля і тютюн, питання стоїть таким чином, як його приготувати і як правильно розкурити ?! Адже маючи навіть найкращий кальян, з найкращими чашею і тютюном, отримати очікувано смачний дим і легку тягу виходить не завжди. Тому, сьогоднішня стаття буде присвячена саме приготуванню і розкурюванню кальяну. Нудьгувати не доведеться, так що повний вперед.

Отже, приступаємо

  1. Готуємо прилад

Дуже важливо, щоб кальян був абсолютно чистим і не мав залишків попереднього курильного сеансу. Це позначиться на смаку диму. Тому, розберіть кальян і почистіть його. Зробити це можна як звичайною водою, так і з додаванням соди і лимонного соку. Але що важливо, використовувані засоби повинні мати виключно натуральний склад. Ні в якому разі не можна мити кальян звичайним миючим для посуду.

  1. Прогріваємо чашу

Чаша з тютюном повинна бути добре прогріта. Чим її прогрівати? Звичайним вугіллям для кальяну, який попередньо потрібно розжарити, скориставшись спеціальною пічкою / плитою або ж побутовою газовою конфоркою. Важливо розуміти, що вугілля краще брати натуральні, природного походження. Так як вони не будуть виділяти нічого шкідливого і токсичного. Чого не скажеш про вугілля просочених хімічними рідинами. Тому беріть або кокосове вугілля, або деревне.

  1. Готуємо кальян

Поки прогріваються вугілля можна забити чашу тютюном. Метод забивання вибираємо будь-який. Після чого в колбу наливається рідина, сам резервуар з'єднується з шахтою, а та накривається блюдцем і чашею. Саму чашу з тютюном також варто накрити фольгою або калаудом. Якщо Ви використовуєте фольгу, тоді сгладьте її в декілька шарів, закріпіть її краю на чиліма і виконайте отвори. Самі вугілля викладаються вже розпеченими за допомогою спеціальних щипців. Дуже важливо дотримуватися правил безпеки і не обпекти пальці. Даємо чаші з тютюном кілька хвилин для прогріву (приблизно 10 хвилин) і приступаємо до наступного етапу.

чоловік випускає дим від кальяну

  1. Розкурювання кальяну

Кожен курець має право сам вибирати те, як йому зручно розкурювати кальян. Але як би там не було, поспішати з цією справою не потрібно. Розкурюють кальян, не поспішаючи, з кожним разом збільшуючи силу затяжки. Робимо затягування рівномірно, з однаковим інтервалом. Можна помітити, що вугілля буде з кожним затягуванням розжарюватися все більше і більше. Не варто ковтати дим, його краще тримати в порожнині рота, насолоджуючись приємним смаком і ароматом.

Підсумовуючи вищесказане, розкурювати кальян не складно, головне не поспішати і не перестаратися з силою затяжки. При цьому, врахуйте, що якість тютюну і вугілля дуже впливають на смак і якість самого кальяну.

А якщо Ви вже знаєте і вмієте розкурювати кальян, то в попередній статті ми розповіли про те, чому виходить гіркий кальян і як це виправити.

#Теги:

author
контент-менеджер інтернет-магазину Allhookah