Фильтры
Ціна+
Від
Догрн.

Глиняні чаші

49
Фильтры

Для виробництва кальяну чаш використовуються не тільки різні процеси, але і різні матеріали. І варто віддати належне саме глині, яку люблять більшість виробників, так і самих курців. Глина - це повністю натуральний матеріал, який не виділяє ніяких шкідливих речовин в процесі куріння. Воно забезпечує чиліму швидке і рівномірне прогрівання, дозволяючи тютюну, як слід, розкритися в своєму смаку. Сам дизайн таких чаш може відрізнятися один від одного. Це і стиль оформлення, і форма чиліма. У будь-якому випадку, такі аксесуари завжди себе виправдають і відносяться до самих часто використовуваних виробів.

Які бувають види глиняних чаш?
Крім самої форми глиняної чаші, ці чиліми можуть бути виключно з глини або ж покриватися глазур'ю. Останній варіант глиняної чаші вважається керамікою.
На якій глиняній чаші краще готувати кальян?
Будь-який варіант глиняної чаші буде на користь якості і практичності застосування. До того ж, покриття чаші глазур'ю не дає тютюну підгорати в процесі тління.
Які глиняні чаші є в All-Hookah?
Магазин Алл-Хука має широкий асортимент самих різних глиняних чаш. Це і чисто глиняні чиліми, і керамічні варіанти.

Купити глиняні чаші з доставкою по всій Україні, в тому числі: Ірпінь, Тараща, Українка, Переяслав, Узин, Ржищів, Вишгород, Тетіїв, Васильків, Боярка, Кагарлик, Бровари, Вишневе, Бориспіль, Миронівка, Богуслав, Буча, Яготин, Обухів, Фастів, Березань, Біла Церква, Сквира, Славутич