Фильтры
Категорія -
  • Глиняні чаші49
  • Силіконові чаші10
Ціна+
Від
Догрн.

Чаші для кальяну

59
Фильтры

Кальянная чаша - незамінний атрибут кожного курильного приладу. Саме в неї роблять забивання і отримують очікуваний смак кальяну. Проводиться цей аксесуар з різного матеріалу, як і має різну форму. При цьому, не кожна форма чаші дозволить зробити ту чи іншу забивання. Враховуйте це, вибираючи чашу для свого кальяну. Є класичні чиліма, а є і Фанел-чаші. Консультація фахівця завжди допоможе Вам зробити правильний вибір. А так як ціна на такі вироби цілком доступна, то краще за все мати дві різні чаші, використовуючи їх для різного тютюну.

Якими можуть бути чаші для кальяну?
Чаша для кальяну крім своєї форми, класичної або фанел, може бути зробленою з різного матеріалу. Тому, їх прийнято поділяти на глиняні і силіконові.
Яку чашу найкраще вибрати?
Кожна з чаш має свої переваги. Наприклад, глина швидше прогрівається і довше утримує тепло в своїх стінках, а силікон повністю виключає підгоряння тютюну.
Чи можна замовити чашу з доставкою від All-Hookah?
Будь-яку обрану Вами чашу можна замовити з доставкою по Україні. Для цього необхідно вказати адресу доставки в процесі оформлення свого замовлення.

Купити чаші з доставкою по всій Україні, в тому числі: Васильків, Українка, Тараща, Бровари, Сквира, Богуслав, Узин, Ржищів, Ірпінь, Буча, Тетіїв, Вишневе, Переяслав, Фастів, Миронівка, Біла Церква, Славутич, Кагарлик, Боярка, Вишгород, Яготин, Березань, Обухів, Бориспіль